گیم تیوب محلی برای گردهمایی علاقمندان بازی‌های موبایلی است. کاربران در موبازی می‌توانند بازی‌هایی که انجام می دهند را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و همچنین از بازی‌های انجام شده توسط دوستانشان مطلع شوند.

اگه بازی سازی و  علاقه مند به ارائه بازی خودتون به هزاران کاربر در گیم تیوب هستید.خودتون رو به ما معرفی کنین.

هنر بازی سازیتو نشون بده

صفحه اول

مارکت گیم تیوب

درباره گیم تیوب

Game Tube

درباره گیم تیوب

اوقات فراغت حتی در زندگی پر مشغله ترین افراد نیز وجود دارد و باید آن را به بهترین نحو ممکن گذراند. در اطراف ما سرگرمی های متنوعی یافت میشوند که میتوانیم آنها را در مواقع بیکاری انجام داده و لذت ببریم و بازی های موبایل از جمله بهترین گزینه ها هستند. البته بسیاری از این بازی ها پس از مدتی تکراری و خسته کننده خواهند شد و باید موارد جدیدتر را امتحان کرد. حال اگر منبعی وجود داشته باشد که بتوان بازی های مختلفی را از آن دریافت نمود، دیگر جای خالی در اوقات فراغت باقی نمی ماند!

 

گیم تیوب محلی برای گردهمایی علاقمندان بازی‌های موبایلی است. کاربران در موبازی می‌توانند بازی‌هایی که انجام می دهند را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و همچنین از بازی‌های انجام شده توسط دوستانشان مطلع شوند. کاربران موبازی لذت و هیجان بازی‌های موبایلی را در کنار دوستانشان تجربه  می‌کنند و در کنار آن‌ها بهترین بازی‌ها را می‌یابند.

 

این پایگاه بازی یا Game Center مکانی است که در آن کاربران می‌توانند تجربه‌ای اجتماعی را در رابطه با بازی‌های محبوبشان به دست آورند. کاربران در موبازی می‌توانند امتیازات خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند، از جدید ترین بازی‌ها از طریق دوستانشان مطلع شوند و با کامل کردن مراحل، تالار افتخارات خود را کامل نمایند.

 

«گیم تیوب»، پیشنهادی لذت‌بخش برای پرکردن اوقات فراغت است. همه می‌دانند که بازی سن و سال نمی‌شناسد و بازی کردن نه تنها یک نوع سرگرمی و تمرین فکری است بلکه باعث افزایش تمرکز و کاهش استرس هم می‌شود. پس تا دیر نشده موبازی را نصب کنید، بهترین رکورد خود را ثبت کنید و در شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

در برنامه جدید اپلیکیشن و سایت «گیم تیوب» علاوه بر جوایز دائمی چالش‌ها، برای برندگان جوایز متنوع و هیجان‌انگیزی درنظر گرفته شده است. پس چالش آخر هفته‌های «گیم تیوب» را از دست ندهید.

 

کلیه حقوق برای تیم گیم تیوب محفوظ است - تابستان ۹۸